Nowy Jeep Compass

Jeep Compass

Jeep Compass to nowy kompaktowy SUV o prawdziwie globalnym charakterze. Będzie oferowany z 17 opcjami oszczędnych układów napędowych do wyboru w ponad 100 krajach całego świata.

Nowy Jeep Compass poszerzy globalny zasięg marki, a to dzięki niezrównanemu połączeniu wielu atrybutów, między innymi najlepszych w klasie, typowych dla tej legendarnej marki, sprawdzonych systemów napędu 4×4, zaawansowanych, ekonomicznych układów napędowych, prestiżowego i charakterystycznego designu, doskonałej dynamiki prowadzenia, swobody podróżowania poza drogami asfaltowymi oraz bogatej oferty systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii.

Jeep Compass

Nowy Jeep Compass, czyli kompaktowy SUV o największych w historii możliwościach, będzie dostępny w Ameryce Północnej w pierwszym kwartale 2017 roku, a w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce począwszy od drugiej połowy 2017 roku.

Dodatkowe zdjęcia i informacje dostępne będą podczas premiery modelu na rynku północnoamerykańskim podczas listopadowego Salonu Samochodowego w Los Angeles.