Jeep Compass na scenie wraz z Rolling Stones

Jeep Compass Rolling Stones

Jeep® jest oficjalnym sponsorem europejskiego tournée 2017 “Rolling Stones – No filter”, zaplanowanego od 9 września do 25 października.  

Po raz drugi marka Jeep® powraca na scenę wraz z grupą Rolling Stones, jednym z najstarszych zespołów rockowych znanych na całym świecie, który zrewolucjonizował historię muzyki rockowej, przez dziesiątki lat proponując swój wyjątkowy styl, daleki od utartych schematów. Tak samo, jak legendarny, światowej sławy SUV Jeepa, który od 76 lat jest najbardziej autentycznym wyrazem wolności i przygody w branży motoryzacyjnej.

Są to więc dwie ikony z prawdziwego zdarzenia, które zaznaczyły swą obecność w swoich branżach i które dzisiaj spotykają się, by wspólnie poczuć całą energię tournée 2017 “ Rolling Stones – No filter”. Dzięki 14 koncertom, zaplanowanym od 9 września do 25 października, to emocjonujące wydarzenie zawita do kilku najbardziej fascynujących europejskich miast, odnawiając w ten sposób wyjątkową współpracę zawiązaną w 2014 roku, kiedy to marka Jeep towarzyszyła zespołowi w tournée “14 On Fire”.

Jeep Compass Rolling Stones

Gościem specjalnym tournée Rolling Stones – No filter będzie nowy Compass, najmłodsze dziecko rodziny Jeepa, które łączy legendarne możliwości offroad’owe marki z przyjaznymi użytkownikowi systemami łączności i bezpieczeństwa, całość „opakowana” w wyróżniający się i nowoczesny dizajn. Aby zapoznać go z milionami fanów Rolling Stones, przy okazji koncertów marka przygotowała szereg atrakcji oraz specjalną strefę, wszystko stworzone według koncepcji “recalculating”, rozsławionej reklamą towarzyszącą wprowadzeniu na rynek nowego Jeepa Compassa.

Co wyjątkowe, na każdym etapie tournée będzie budowana specjalna scena dla Jeepa, umiejscowiona w chętnie uczęszczanym przez odwiedzających miejscu, gdzie można będzie przeżyć swoistego rodzaju “brand experience”. Tutaj uczestnicy będą mogli wcielić się w  gwiazdy rocka, odtwarzając akordy piosenek Rolling Stonesów, puszczanych z głośników ustawionego na scenie Jeepa Compassa. Najbardziej utalentowanym dana zostanie szansa zagrania na żywo na instrumentach muzycznych przygotowanych na scenie, a po zakończeniu występu, będą oni mogli podpisać się na tablicy znajdującej się z tyłu sceny i napisać z czego musieli zrezygnować, żeby znaleźć się na koncercie. Ponadto, na scenie Jeepa będzie można zrobić sobie zdjęcia i podzielić się nimi w mediach społecznościowych, używając oficjalnych hashtagów #recalculating, #jeepcompass, #jeep i #stonesnofilter.