Korzyści ze sprowadzenia auta z USA

Posiadanie własnego auta to marzenie wielu osób. W zrealizowaniu tego mogą pomóc obecne możliwości i dostępność wielu zagranicznych rynków. W szczególności warto zwrócić uwagi na Stany Zjednoczone. Import aut z USA zyskuje coraz większą popularność i jest świetnym sposobem na sprowadzenie pojazdów, które są często w dobrym staniem i mogą być o wiele tańsze. Popularne serwisy aukcyjne dają możliwość wylicytowania aut w bardzo atrakcyjnych cenach. Osoby, które chcą cieszyć się autem i nie przepłacić na jego zakupie powinny jak najbardziej zainteresować się rynkiem w USA. Prezentujemy najważniejsze korzyści związane z importowaniem aut ze Stanów Zjednoczonych.

Auta z USA są zdecydowanie tańsze

Sprowadzając auto z USA można dużo zaoszczędzić.  Względem tych samych pojazdów cena może być korzystniejsza nawet o kilkadziesiąt procent. Faktem jest, że często sprowadzane są uszkodzone samochody, które po przybyciu do Polski wymagają wizyty w warsztacie. Nadal jednak ich całkowity koszt przedstawia się bardzo atrakcyjnie w stosunku do modeli europejskich. Oszczędności są tym większe im bardziej luksusowe auto jest sprowadzane. Przy tym warto skorzystać z firm, specjalizujących się w imporcie aut, które są w stanie jeszcze bardziej obniżyć związane z tym koszty. Dzięki temu auta z USA będą jeszcze bardziej cieszyły pod każdym względem.

Import pojazdów szansą na unikatowe modele

Nie jest tajemnicą, że po amerykańskich drogach porusza się wiele unikatowych modeli aut. Dostępnych jest wiele dużych SUV’ów i pickup’ów, które w Europie nie są oferowane. Prawdziwie amerykańskie auto może być natomiast marzeniem wielu miłośników motoryzacji, którzy pragną przemieszczać się na co dzień bardzo wyjątkowym i niezwykłym pojazdem. Możliwość sprowadzenia auta daje niepowtarzalną szansę na wejście w posiadanie tego rodzaju pojazdu. Bardzo często w USA można również znaleźć modele znane z Europy, ale w innych wersjach silnikowych. Wymagania unijne sprawiają, że coraz ciężej w Europie dostać auta z silnikami V8, z którymi w USA nie ma najmniejszego problemu.

Amerykańskie auto najczęściej jest w lepszym stanie technicznym

Sprowadzanie aut pozwala również na zdobywanie aut, które są w lepszym stanie technicznym. Liczne rankingi potwierdzają, że samochody ze stanów są w zdecydowanie lepszym stanie od swoich europejskich odpowiedników z tym samym przebiegiem. Bardzo często import pojazdu pozwala również na sprowadzenie auta z takich regionów jak Kalifornia, gdzie nie ma zimy. Dzięki temu karoseria nie jest narażona na działanie soli czy mrozu, które mogą uszkodzić powłokę lakierniczą. 

Niski koszt przystosowania aut do wymogów europejskich

Wszelkie obawy związane z przeróbkami auta w celu przystosowania go do wymogów na drogach w Polsce nie powinny budzić obaw. Ewentualne modyfikacje, które należy wykonać nie są kosztowne i można je przeprowadzić w wielu warsztatach. Bardzo często w kilka dni możliwe jest zrealizowanie wszystkich przeróbek, które pozwolą na przejście przeglądu w Polsce i zarejestrowanie pojazdu. 

Postaw na profesjonalny import aut

Dla największego zadowolenia warto postawić na firmy, które transportem aut zajmują się od wielu lat. Doświadczone firmy oferują fachowe doradztwo i są w stanie pomóc w przejściu wszystkich formalności, a także pomogą rozliczyć należne podatki. Warto postawić na profesjonalny import aut z USA. Dodatkowo na życzenie klienta najlepsze firmy wyszukają konkretny model auta, a nawet konkretną wersję silnikową. Wylicytowany pojazd zostanie przy tym szybko dostarczony do Polski, gdzie zostanie przygotowany do oddania w ręce klienta.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*