Honda Power Charger – oryginalnej stacji ładowania dla Hondy e

e honda

W okresie poprzedzającym wprowadzenie na rynek pierwszego samochodu z napędem elektrycznym, Honda e, spółka KEBA otrzymała wyłączność na dostawę ładowarek naściennych (wallbox) do stacji ładowania Honda Power Charger. Stacja ładowania została wspólnie przygotowana w rekordowo krótkim czasie.

Poszukując partnera do współpracy w zakresie budowy stacji ładowania, Honda Access Europe NV skłoniła się ku spółce KEBA, która jest ekspertem w zakresie technologii, prowadzącym działalność projektową i produkcyjną w Austrii.

Według Bruno Lambrechtsa, dyrektora działu sprzedaży Honda: „Procedura selekcji była przeprowadzona z dużą dokładnością i jesteśmy bardzo zadowoleni, że współpracujemy z KEBA, ekspertem w dziedzinie inteligentnych stacji ładowania”.

Honda Power Charger

Inteligentne i wygodne ładowanie

Nasza stacja ładowania jest prosta w obsłudze i może być łatwo zintegrowana z istniejącymi rozwiązaniami inteligentnego domu. Dostępne są różne modele stacji ładowania, którą zaprojektowano z myślą o dopasowaniu jej do pojazdu, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcji. Wyposażono ją w wiele funkcji, które sprawiają, że ładowanie jest łatwe i bezpieczne.

„Podobnie do Hondy, naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu technologii i jesteśmy zachwyceni, że Honda obdarzyła nas swoim zaufaniem. Oferujemy naszym partnerom innowacyjne rozwiązania najwyższej klasy” – powiedział Gerhard Luftensteiner, dyrektor generalny KEBA AG.

KEBA Electric Mobility

KEBA jest jednym z wiodących producentów inteligentnych stacji ładowania. Stosując KeContact P30, kierowcy mogą naładować swoje elektryczne pojazdy w sposób bezpieczny i niezawodny. Dzięki szerokiej gamie interfejsów, możliwa jest również łączność za pośrednictwem sieci, ponieważ ta ładowarka naścienna jest wysoce inteligentnym centrum komunikacji i sterowania.